אינסטלציה סניטרית

אינסטלציה סניטרית היא שם כולל למערכות שמאפשרות לנו ליהנות מאמבטיה נינוחה, מקלחת מרעננת, שירותים היגייניים, כיור מטבח תקין וכו', או בקיצור, כל הדברים שאנחנו מתייחסים אליהם כמובנים מאליו עד שהם מתקלקלים וגורמים לנו להזעיק אינסטלטור – ולהרגיש שכל דקה שעוברת עד שהוא מגיע היא נצח… (אנחנו ב- Day&Night מגיעים ממש מהר. נסו אותנו!)

פירוש המילה סניטציה בלועזית הוא תברואה, ואכן לכל הכלים הסניטריים תפקיד חשוב מאוד בשמירה על בריאותנו ועל הניקיון וההיגיינה בבית. בנוסף הם משפיעים גם על האסתטיקה של המרחבים השונים (מטבח, חדר רחצה וכו') ועל כן ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה שלהם ועוד יותר לבחירה חכמה של אינסטלטור שיבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר כך שהכלים הסניטריים ישמשו אותנו כהלכה במשך שנים רבות. עוד כדאי לבחור באנשי מקצוע שעובדים בצורה הנקייה ביותר והמהירה ביותר, על מנת לקצר למינימום את פרק הזמן שבו אנחנו לא יכולים להשתמש באותם כלים סניטריים ולמזער את הבלגאן.

במסגרת שירותי אינסטלציה סניטרית, Day&Night שירותי אינסטלציה מבצעת התקנת כלים סניטריים, החלפת ברזים, התקנת והחלפת אסלות, התקנת כיורים ושיפוץ והתקנת אמבטיות ואגניות – והכל במאור פנים, תוך קשב מלא לצרכי הלקוחות והקפדה על ניקיון מרבי.

התקנת כלים סניטריים

כדאי לדעת שישנו תקן מיוחד המוקדש לכלים סניטריים, התקנתם ותחזוקתם השוטפת, הלא הוא תקן ישראלי 1205 – וכמובן שמומלץ בחום לרכוש אך ורק כלים העומדים בתקן זה ולשכור את שירותיו של אינסטלטור המקפיד לבצע את מלאכתו על פי הכללים שנקבעו.

האינסטלטורים של Day&Night צברו ניסיון רב בהתקנת כל הכלים הסניטריים הדרושים לבית, ובפרט אסלות מכל הסוגים, מיכלי הדחה סמויים, כיורים, ברזים וסיפונים וכן אמבטיות ואגניות. כל התקנת כלים סניטריים מבוצעת על פי התקן, לרבות חיבורים מוקפדים של צינורות ניקוז אל צינור הביוב ושל הכלים של צינורות המים, כך שאין חשש לדליפות, נזילות או ריחות רעים.

החלפת ברזים

אם בעבר ברזים נתפשו כמוצר סתמי למדי שנועד אך ורק לאפשר זרימת מים בכיורים ובאמבטיות, הרי שבשנים האחרונות הם הפכו לפריטים מעוצבים וישנו מבחר רחב במיוחד של אפשרויות. באופן טבעי יותר ויותר אנשים מבקשים להחליף ברזים ישנים (שממילא כבר מתקשים למלא את תפקידם) בחדשים – על מנת שהחלפת ברזים תעבור בצורה חלקה וללא נזק לכיור, לצנרת או למטבח/אמבטיה, וכדי שתוכלו ליהנות מהברזים החדשים, מומלץ לא לנסות להתקין אותם בכוחות עצמכם אלא לפנות לאינסטלטור מנוסה.

Day&Night מתמחים בהתקנת כל סוגי הברזים: ברזי סוללה (ברזים היוצאים מן הקיר), ברזי פרח (ברזים המותקנים על משטח אופקי – הכיור באמבטיה, משטח העבודה במטבח וכו'), ברזי ניל (ברזים המשמשים לחיבור אל צנרת המים – למשל למכונת כביסה, או כמפצלים המאפשרים חיבור מדיח כלים לנקודת מים קיימת) ואינטרפוצים.

החלפת והתקנת אסלות

גם בתחום האסלות צצו בשנים האחרונות סוגים ודגמים חדשים וניכרת מגמה של החלפת אסלות ישנות שכבר עשו את שלהן לחדשות, שהן גם עמידות יותר וגם הופכות את חדר השירותים לאסתטי יותר (שהרי גם בחדר זה אנחנו רוצים ליהנות מאסתטיקה).

האפשרויות העומדות בפניכם הן אסלה פשוטה עם ניאגרת פלסטיק נפרדת, אסלה העשויה מקשה אחת ונקראת מונובלוק (וכולה מחרס) ואסלה תלויה – כלומר אסלה שאינה צמודה לרצפה אלא מחוברת לקיר. אפשרות נוספת היא מיכל הדחה סמוי, כלומר ניאגרה נסתרת מן העין. לכל אחת מהאופציות יתרונות וחסרונות, ואנחנו ב- Day&Night אינסטלציה נשמח לסייע לכם לבחור את האסלה המתאימה ביותר לבית שלהם ולהעדפות שלכם, וכמובן להתקין אותה באופן המקצועי ביותר שיש.

התקנת כיורים

ישנם סוגים רבים של התקנת כיורים, ואנשי Day&Night אמונים על כולם.
החלוקה הראשונה היא לכיורים עצמאיים (רוב הכיורים המותקנים בחדרי רחצה) וכיורים המהווים חלק ממשטח (רוב הכיורים המותקנים במטבחים).
כיורים עצמאיים נחלקים לשלושה סוגים:

  1. כיורים על רגל – הרגל תומכת בכיור ובנוסף מסתירה את הצנרת.
  2. כיורים חצי עצמאיים – נשענים על חצי רגל שלא מחוברת לרצפה אלא לקיר.
  3. כיורים באוויר – שבהם החיבור לקיר נעשה באמצעות ברגים, גלויים או סמויים.

התקנת כיורים המהווים חלק ממשטח ניתן לבצע במספר דרכים: התקנה תחתית (הנחשבת למסובכת למדי), התקנה עילית (כלומר, כשהכיור יושב על גבי משטח, דבר המקשה על ניקיון המשטח ובפרט אינו מאפשר גריפת מים אל הכיור), התקנה שטוחה וכיורי כיס.

שיפוץ והתקנת אמבטיות ואגניות

תחום שבו רכשנו ניסיון רב ויכולות גבוהות במיוחד הוא שיפוץ אמבטיות – דרך נוחה וזולה יחסית ליהנות מאמבטיה איכותית מבלי להידרש לקניית אמבטיה חדשה.

אם אתם מעדיפים אמבטיה חדשה, או במקרים שבהם האמבטיה הקיימת הגיעה למצב שבו כבר לא משתלם בכלל לתקנה או להשקיע בחידושה, נשמח להתקין את האמבטיה החדשה, במהירות ובמקצועיות, כך שתוכלו ליהנות ממנה מייד לאחר קנייתה ולמשך שנים רבות רבות.

שירות נוסף בתחום האינסטלציה הסניטרית שאנחנו מציעים, ומבצעים ברמה גבוהה, הוא התקנת אגניות, כלומר את אותו משטח המהווה בסיס למקלחון כשהאופציה של ריצוף רגיל בתוספת שיפועים אינו מתאים.

התקשרו עכשיו 054-2340567