לקוחות ממליצים

הנכס הכי חשוב אצלנו הם הלקוחות, ולקוחות מרוצים אנחנו הכי אוהבים.

כאן אפשר לראות מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו, כל ההמלצות הן מלקוחות אשר ביצענו עבורם תיקון חירום או עבודת אינסטלציה ובחרו לומר לנו, ולכם, למה כדאי לעבוד איתנו. השמות המלאים – כמובן – שמורים אצלנו וניתן לקבל את פרטי כל ממליץ לפי דרישה.

אנחנו מתגאים בשביעות רצונם של לקוחותינו ובשלל ההמלצות שלהם, אבל החיוך בסוף העבודה חשוב מכל המלצה באתר. אנו נעשה הכל כדי להוסיף עוד לקוח מרוצה לרשימת לקוחותינו באמצעות עבודה מקצועית, איפול אישי ונעים, עבודה מהירה ומחיר הוגן. זו דרכנו למול כל לקוח – שיהפוך עד מהרה לעוד לקוח מרוצה!

המלצות ותודות מלקוחותינו

"אני שמח להמליץ לכל המעוניין בשרברבים מקסימים על העובדים המקצועיים של Day&Night ובמיוחד על שלומי.

השירות שקיבלנו היה מקצועי ויעיל, הצוות הגיע חצי שעה אחרי הקריאה, עבד בצורה מקצועית ונקייה ואיתר נזילה בבניין ישן, ובתוך כשעה וחצי השאיר את המקום נקי ופועל. גם בעתיד אפנה רק אליהם ואני ממליץ עליהם בחום."

רוני ק. , משתלת השחר.

"אחרי ביקורים לא מוצלחים של שני אינסטלטורים שלא הצליחו לפתור את הנזילה בניאגרה, הגיע הצוות של שלומי, פירק את כל החלקים, איתר את הבעיה והזמין את החלק הבעייתי ישירות מהיצרן, כיוון שלא ניתן היה להשיגן בחנווית. באדיבות הסבירו על כל שלבי התהליך, ועם הגעת החלק הרכיבו מחדש, בזריזות ובמקצועיות, ואפילו התקשרו למחרת לבדוק שהכל תקין. ממליצה בחום ובאהבה."

הילה ר. , קרית אונו.

"בשעה 01:00 התפוצץ לי הצינור הראשי בבניין, האינסטלטור הקבוע בבניין היה במילואים, ומהמלצה של עמית בבניין דירות שכן פניתי ל- Day&Night אינסטלציה שהגיעו תוך 20 דקות ותיקן את הפיצוץ בזריזות וביעילות!

אני נשארתי איתם, ממליץ זאת לכולם."

אברהם ש. ,אב הבית – רימונים.