עבודות אינסטלציה, שירותי אינסטלציה

הסיבות העיקריות להזעקת אינסטלטור הן פתיחת סתימות, בין אם בכיור המטבח, באמבטיה, באסלה או בביוב, וכן איתור נזילות, אבל ישנן כמובן עוד עבודות אינסטלציה רבות בהן אנו Day&Night מתמחים לאחר שכבר ביצענו אותן אינספור פעמים וצברנו ניסיון נרחב.

בין עבודות האינסטלציה שנשמח לבצע ללא דופי גם אצלכם: החלפת צנרת, הגברת לחץ מים, הוספת נקודות מים, תיקוני פיצוץ בצנרת והתקנת שסתום אל חזור.
את העבודות הנ"ל נבצע ביעילות ובמהירות, תוך שאנו מקפידים לצמצם למינימום את ההפרעה לשגרת החיים, וכשהמלאכה מסתיימת לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות, אנחנו מחזירים את המצב לקדמותו ומשאירים את האזור בו עבדנו נקי כפי שקיבלנו אותו (ולפעמים אף יותר…)

החלפת צנרת

צנרת ביתית, כמו רוב הפריטים הקיימים בעולם, נוטה להתיישן ובסופו של דבר לא מצליחה יותר למלא את תפקידה.
אם הצנרת בבית שלכם היא בת 15-20 שנה, או למעלה מכך כמובן, מומלץ לשקול את החלפתה על מנת להקדים תרופה למכה וליהנות מצינורות חדשים לפני שאלה הישנים מתחילים להיסדק או להתבקע או אפילו להתפוצץ ולגרום לנזק של ממש לקירות, לרצפה ולבית כולו.
במיוחד מומלץ לבצע החלפת צנרת אם אתם לקראת שיפוץ בבית, שכן זו הזדמנות מצוינת לזכות לא רק במראה חדש ומשודרג לבית אלא גם ליהנות מצנרת חדשה ואיכותית יותר.

בעבר הצינורות יוצרו מברזל, אבל צינורות מודרניים עשויים או מפלסטיק בשילוב פוליאתילן (אופציה המוכרת בשמות PEX או פקסגול), או מפלסטיק משולב אלומיניום. צינורות פלסטיק שמשולב בהם אלומיניום נחלקים לשני סוגים: SP או מולטיגול, שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו, ועל כן כדאי להיעזר באינסטלטור מקצועי ואמין במיוחד שיוכל להתאים לכל צורך את הצנרת האופטימלית עבורו.

הגברת לחץ מים

כולנו נתקלנו לפחות פעם אחת בחיים שלנו בתופעה המתסכלת של זרם מים חלש, תופעה שאיכשהו תמיד מגיעה לשיאה בדיוק כשיש לנו המון כלים לשטוף או דווקא ביום הכי חם של השנה אחרי יום שלם שאנחנו מפנטזים על מקלחת מרעננת.

לחץ מים נמוך פוקד בעיקר דירות בקומות גבוהות או בבתים בהם ישנה צנרת ישנה במיוחד. כך או כך הפיתרון הוא הגברת לחץ מים, ולשם כך ישנן מספר משאבות הפועלות בשיטות שונות על מנת להגיע לתוצאה המיוחלת. בין האפשרויות:

  • משאבה להגברת לחץ במהירות קבועה
  • הגברת לחץ מים עם שתי משאבות נירוסטה אופקיות
  • משאבה בודדת עם בקר אלקטרוני, ועוד

גם עבודה זו דורשת ניסיון רב ובחירה נכונה בסוג ההתקן להגברת הלחץ, ואנו נשמח לייעץ לכם במה לבחור.

הוספת נקודות מים

נקודת מים היא כל מקום בו ישנו חיבור לצנרת: כיור המטבח, המקלחת, האמבטיה, השירותים כמובן ומכונת הכביסה. אמנם בכל בית כבר יש נקודות מים לכל אחד הצרכים הנ"ל, כאלה שהותקנו בו במהלך הקמתו, אבל עם השנים והשינויים שאנחנו מבצעים בבית – למשל, העברת מכונת הכביסה למקום אחר, הוספת מקלחון בחדר שהייתה בו רק אמבטיה, הפיכת אזור בבית ליחידה נפרדת הזקוקה לשירותים או שיפוץ במטבח הכולל מיקום שונה לכיור – יש צורך בהוספת נקודות מים.
כדאי לדעת שטווח המחירים עבור ביצוע עבודה זו הוא רחב למדי, בעיקר בשל רמת המורכבות השונה של כל הוספת נקודת מים.

תיקוני פיצוץ בצנרת

פיצוצים בצינורות העוברים בקירות או המותקנים מתחת לרצפה הם אחת החוויות הפחות נעימות שיכולות לקרות לנו. במקרה שכזה חשוב מאוד קודם כל לסגור את ברז המים המרכזי (השיבר) על מנת למזער נזקים (כדאי לוודא שאתם יודעים בדיוק איפה נמצא השיבר שלכם כדי שלא תצטרכו לחפש אותו כשמתרחש פיצוץ).
השלב הבא, שגם אותו רצוי כמובן לבצע מייד, הוא טלפון לאינסטלטור – ומוטב אחד שעובד מסביב לשעון, גם בשעות הערב ובשבתות, מתחייב להגיע במהירות ועומד בהבטחתו, או ב- 3 מילים: Day & Night אינסטלציה.
תיקון פיצוץ בצנרת הוא מלאכה מורכבת למדי, ובעיקר דורש קבלת החלטות כמו האם להחליף רק את החלק בצינור שנפגע, חלקים נרחבים יותר בצנרת או אף את הצנרת כולה, ועל כן החשיבות של הזעקת אינסטלטור מיומן ואמין גם יחד.

התקנת שסתום אל חזור

שסתום אל חזור הוא מתקן פשוט המונע חזרה של מים מהצינורות שבתוך הבית אל הצינור הראשי. חזרה שכזו עלולה להתרחש מסיבות שונות, ובהן צריכת מים מוגברת של אחד משכנינו, הנטייה הטבעית של מים לזרום ממקום גבוה למקום נמוך, הפרשי לחצים ועוד – אבל לא משנה למה המים חוזרים לצינור הראשי, בכל מקרה אנחנו נאלצים לשלם על מים שלא צרכנו כלל, ובהתחשב במחירי המים לאחר הפרטת השירות והקמת תאגידי המים העירוניים, הרי שמדובר בהפסד משמעותי.

התקנת שסתום אל חזור, שעלותה לא גבוהה במיוחד, עשויה לחסוך לנו סכומים גבוהים מאוד לאורך השנים ועל כן מומלצת בחום.
Day&Night שירותי אינסטלציה מבצעת בהצלחה מזה שנים רבות עבודות אינסטלציה מכל הסוגים: החלפת צנרת, הגברת לחץ מים, הוספת נקודות מים, תיקוני פיצוצים בצנרת, התקנת שסתום אל חזור וכל עבודה אחרת שתבטיח זרימת מים תקינה – וראש שקט מדאגות! התקשרו עכשיו 054-2340567