אינסטלטור 24 שעות, אינסטלטור חירום בשבת

רוב החברות והעסקים מציעים את שירותיהם בין 8-9 בבוקר לשעות אחר הצהריים, או שעות הערב כשמדובר בעסק משקיע, אבל צינורות וביובים עלולים להתקלקל גם בשעות הערב המאוחרות וגם בשבתות – כך שכדאי שתמיד יהיה לכם בהישג יד מספר טלפון של אינסטלטור שמוכן להגיע אליכם כדי לפתור בעיות דחופות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע, או בקיצור: 054-2340567.

אמינות מוחלטת וזמינות מרבית

למרבה הצער יש לא מעט אינסטלטורים המתחייבים לשירות של 24 שעות ביממה אולם בפועל לא בכל השעות הם אכן נענים לקריאות לעזרה, ועל כן רוב הלקוחות מפגינים חשד כלפי הביטוי "אינסטלטור 24 שעות ביממה". גם שרברב שמבטיח כי הוא מגיע במהירות כשמישהו זקוק לשירותיו באופן דחוף תמיד נתקל בסקפטיות, אולם אנחנו מייחסים חשיבות עליונה לאמינות שלנו ומבינים עד כמה חיונית זמינות מרבית במקצוע כמו שלנו, כך שמילה שלנו זו מילה: אנחנו נענים לקריאות מצוקה בכל שעה, בכל ימות השבוע כולל בשבת, ומבטיחים לספק לכל הפחות פיתרון זמני שיאפשר לכם לישון בשקט בלילה ואז בבוקר להביא לפתרונה המלא של כל בעיה.

בנוסף, אנחנו מבינים שכשמדובר במצב חירום מבחינת מערכת האינסטלציה בבית או בעסק, כל דקה נראית כמו נצח ולכן כשאנחנו מתחייבים להגיע ב"עוד שעה", אנחנו מתייצבים אצל הלקוח כעבור 50 דקות. באחריות.

מתי צריך אינסטלטור דחוף?

ישנם שירותי אינסטלציה שמטבעם אינם דחופים דוגמת התקנת אסלות, שיפוץ אמבטיות והוספת נקודות מים. גם תיקונים שונים הקשורים לדוד שמש ניתן ברוב רובם של המקרים לדחות למחרת בבוקר – אבל ישנם כמובן שירותים רבים אחרים שעשויים להיות דחופים ובראשם איתור נזילות, פתיחת סתימות ותיקון פיצוצים בצנרת.

שימו לב – המצוקה הקשה ביותר מתעוררת כשיש פיצוץ בצינור או נזילה מסיבית. נסו קודם כל לסגור את הברז הראשי (ה"שיבר"), שכן במקרים רבים הדבר יקנה לכם כמה שעות של שקט, ויחסוך לכם את הצורך להזעיק אינסטלטור בדחיפות. במידה והפעולה הנ"ל לא עוזרת, אין מנוס מהזעקת אינסטלטור, תהיה השעה אשר תהיה.

אינסטלטור בשבת

כמו רוב בני האדם, גם אנחנו לא מתלהבים מעבודה בשבת, אולם במקביל אנחנו גם מבינים ששירותי אינסטלציה דחופים אי אפשר לדחות ליום ראשון, ועל כן ישנם צוותים שלנו שזמינים עבורכם גם במהלך סוף השבוע (וכמובן זוכים ליום מנוחה אחר המאפשר להם למלא את המצברים ולהמשיך להעניק שירותי אינסטלציה ברמה גבוהה במיוחד).

מבחינתכם הדבר מאפשר לכם לדעת שאם אתם צריכים אינסטלטור בשבת או בכל שעה בכל יום, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו – ואנחנו נגיע במהירות ונאפשר לכם לחזור וליהנות מסוף השבוע שלכם.