ניקוי ושטיפת קו ביוב

במקרים רבים, הדרך הטובה ביותר לטפל בתקלות רציניות היא למנוע את היווצרותן, וניקוי קו ביוב היא דוגמה מצוינת לכך: שטיפה של צינורות הביוב בתדירות נאותה ובאמצעים מקצועיים מבטיחה כי הסיכון שתיווצר סתימה בביוב, על כל הכרוך בכך, יהיה נמוך במיוחד.

מדוע יש צורך בשטיפת קווי ביוב?

גם כשאנחנו משקיעים מאמצים רבים כדי שאל הביוב יזרמו אך ורק נוזלים, עדיין מדובר במים מלוכלכים ועכורים המכילים משקעים שונים, חומרים מכל מיני סוגים, שומנים, שערות, חול, פיסות לכלוך ועוד ועוד. כל אלה מצטברים לאורך השנים ומאחר שכאמור ישנם גם שומנים הרי שאלה משמשים כדבק והתוצאה: כל החומרים המיותרים נדבקים לדפנות הביוב ומונעים מעבר חלק של שפכים.

בסופו של דבר, אם לא מטפלים ומתחזקים את קו הביוב, כל החומרים שזורמים אל הביוב פשוט יסתמו אותו וימנעו ממנו למלא את תפקידו החשוב – ואת ההשלכות של סתימה בביוב כולנו מכירים: הוצאה גבוהה על פתיחת הסתימה, מפגע סביבתי, פגיעה בשגרת החיים ואף סכנה לשלמות הביוב שכן הלחץ שיוצרים המים המצטברים בביוב סתום עלולים לסדוק את בריכת הביוב.

התאמה מדויקת לסוג הביוב

המפתח לניקוי מוצלח של קו ביוב הוא התאמה מדויקת של המכשור בעזרתו מבצעים את הניקוי והשטיפה אל סוג הביוב, נפחו וכו'.

שימוש במשאבות רבות עוצמה מדי ובזרם חזק מדי עלול להזיק לצינורות ולחיבורים ביניהם, אבל מצד שני, שימוש במכשור עדין מדי לא ינקה באמת את קו הביוב. חברת אינסטלציה האמונה על ניקוי ושטיפת קווי ביוב תדע להתאים בדיוק את המכשור הדרוש לכל קו ביוב וכמובן לבצע את העבודה עצמה – ניקוי הביוב מכל הפסולת שהצטברה בו ושטיפתו – על הצד הטוב ביותר.

אינסטלטורים מנוסים ואמינים ידעו גם להמליץ לכם מהי התדירות האופטימלית מבחינת ביצוע הפרוצדורה כך שקו הביוב שלכם יתפקד כהלכה לאורך שנים רבות מאוד.